0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Займ для бізнесу

Потрібні гроші на аренду приміщення? Наобхідно закупити вигідно партію товару?

Фінансова підтримка бізнесменів – позика «Підприємницька»

Компанія «Швидка Позика» надає унікальну можливість підприємцям (СПД) швидко зайняти гроші для потреб бізнесу. Унікальна позика «Підприємницька» розроблена з урахуванням потреб представників малого бізнесу.

Для цієї категорії громадян важливі: швидкість надання кредиту, його термін і обсяг.

Підприємницька сфера діяльності вимагає швидкого реагування на зміну умов, від цього іноді залежить успіх всього бізнесу.

Особливості Позики «Підприємницька»:

Грошові кошти в розмірі від 2000 до 7000 гривень видаються суб’єкту підприємницької діяльності під мінімальний відсоток протягом 15 хвилин при наявності мінімального пакету документів.

Враховуючи величину суми позики та знижену процентну ставку, для підтвердження сфери діяльності, клієнт повинен надати компанії такі документи:

  1. Паспорт громадянина України;
  2. Ідентифікаційний код;
  3. Свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або виписку;
  4. Договір оренди приміщення.

Як отримати позику «Підприємницька»?

Від позичальника не потрібно заставне майно. Тому отримання такої позики не становить додаткових труднощів для подальшого просування бізнесу клієнта.

Позика «Підприємницька» дозволить Вам:

«Підприємницька» позика дозволяє платити менший відсоток за користування кредитом, ніж інші програми. А термін, на який дається позика, продовжений до 30 днів. Це саме те ідеальне поєднання, яке дозволить бізнесменам без зайвих витрат налагодити фінансування їхнього бізнесу.

Взяти он-лайн