0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Займ 15 денний

Займ до 7 місяців на суму до 15 000 – нова програма для наших клієнтів

Позика до 7 місяців на суму до 15 000 грн – нова програма для наших клієнтів

Поширений випадок, коли необхідно терміново зайняти істотну суму. Наприклад, Ви вирішили розпочати ремонт, а він потребує більших витрат, ніж Ви розраховували. Звичайно, можна робити поступово в міру того, як буде можливість вкладати в нього все нові та нові суми. Але тоді Вам доведеться бути сусідами з будівельними роботами досить довгий час і не факт, що до їх закінчення Ви залишитеся задоволені результатом.

Несподівано може відбутися поломка в автомобілі, аварійний стан якого може загрожувати не тільки Вашому життю, але й безпеці всіх учасників дорожньо-транспортного руху.

Подібних ситуацій маса. У кожного знайдуться свої проблеми, але вихід для всіх один – довгострокова позика на 7 місяців з погашенням через кожні 15 днів, в компанії «Швидка Позика». За умовами цієї програми Вам буде надано грошові кошти в розмірі від 500 до 15 000 гривень на термін до 7 місяців.

Умови надання позики на 7 місяців:

  1. Гроші за цією програмою видаються тільки постійним клієнтам компанії «Швидка Позика».
  2. Позичальник повинен мати позитивну кредитну історію.
  3. Клієнту, який надає заявку на отримання позики має бути не більше 65 років.

Процедура оформлення позики

Для отримання грошей, позичальник надає паспорт та ідентифікаційний код. Менеджер перевіряє клієнта по єдиній базі компанії, щоб упевнитися, що той не порушував умов попередніх позик і своєчасно виплачував гроші. Після оформлення договору, в якому позначаються терміни, суми повернення, прописуються розміри штрафів у разі затримки, і варіанти пролонгації, клієнту видається готівка. При достроковому погашенні позики штрафи не застосовуються.

Якщо у вас виникла фінансова проблема, вирішити яку необхідно в стислі терміни, і немає часу накопичувати гроші, компанія «Швидка Позика» надає вам можливість отримати довгострокову позику в розмірі до 15 000грн.

Займ «15 денний» – Ваша точка опори в складній життєвій ситуації!