0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Як отримати

Наші умови – максимальна вигода для Вас!

При зверненні у компанію «Швидка Позика», Ви отримуєте можливість отримати необхідну суму грошей, на необхідний для Вас термін, з мінімальною сплатою відсотків.

«Швидка Позика» – гроші за 15 хвилин

Фінансовий ринок України не відрізняється стабільністю. Тому банки, щоб уникнути ризиків, зараз більш ретельно підходять до видачі готівкових грошових коштів, перевіряючи кредитну історію клієнта, його платоспроможність, виставляючи обмеження на суму, вводячи додаткові приховані платежі, або і зовсім відмовляють у кредиті.

Ми пропонуємо чесний, максимально простий і зручний кредит – Ви платите рівно стільки, скільки вказано в договорі.

Інструкція отримання позики «Швидка Позика» у відділенні:

 1. Для того щоб отримати гроші, Вам необхідно звернутися в будь-яке відділення нашої компанії, які розташовані в 40 містах України (на вкладці «Відділення» можна подивитися їх адреси, графік роботи і контактні телефони).
 2. Заповнити заявку на надання позики, вказавши необхідну Вам суму.
 3. Надати менеджеру мінімальний пакет документів паспорт та ідентифікаційний код (для пенсіонерів -пенсійне посвідчення).
 4. Оформити договір, в якому прописані всі зобов’язання сторін.
 5. Отримати готівку.

Інструкція отримання позики «Швидка Позика» он-лайн у персональному кабінеті

Отримати кредит можна не виходячи з дому. Для цього, якщо ви ще не є клієнтом компанії «Швидка Позика», потрібно зареєструватися у персональному кабінеті. Реєстрація відкриває можливості отримання, погашення і відстеження стану кредиту не приходячи у відділення компанії. Для реєстрації кабінету потрібно вказати:

Після цього оформляється заявка. Етапи отримання позики он-лайн однакові для всіх клієнтів (нових та постійних):

 1. Зайти в персональний кабінет.
 2. Обрати тип позики, суму, розрахувавши кінцевий платіж за допомогою калькулятора на сайті (компанія надає он-лайн кредит від 500 до 5000 грн).
 3. Заповнити заявку на надання грошових коштів. Вказується номер карти будь-якого банку, на котру будуть зачислені кредитні кошти. До заявки прикріпляються скан-копії паспорту та ідентифікаційного коду (як і при будь-якому іншому типі оформлення кредиту)
 4. Отримати відповідь про надання кредиту.
 5. Заповнити договір.
 6. Отримати кошти на банківську карту (надходять впродовж 15 хвилин).

Умови оформлення позики для нових клієнтів:

 1. Для тих, хто звернувся в компанію вперше, діє унікальна акція – позика під 0% (надається клієнтові на три дні).
 2. Оформити заявку новим клієнтам можна як на сайті, так і у відділенні компанії.
 3. При оформленні заявки на сайті з Вами, за вказаним в ній номером телефону, зв’яжиться представник компанії, який проконсультує про подальші дії.
 4. При оформленні заявки у відділенні, менеджер на місці укладає з Вами договір і видає позику.
 5. Пакет документів і для першого, і для наступних звернень стандартний – паспорт та ідентифікаційний код (пенсійне посвідчення, для пенсіонерів).
 6. Отримати готівку.

Оплатити позику можна будь-яким зручним для Вас способом: в нашому відділенні готівкою, через систему інтернет-банкінгу, в будь-якому відділенні банку або за допомогою терміналів EasyPay і City 24.

Якщо у Вас ще залишилися питання, наші менеджери завжди вам допоможуть: проконсультують щодо умов надання та повернення позики, враховуючи нюанси проблем кожного конкретного клієнта.

Взяти он-лайн