0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Свої люди 7

Ви користувались послугами нашої компанії більш ніж 4-х разів?

«Свої люди 7» – для активних позичальників

Якщо Ви вже вп’яте звертаєтеся в компанію «Швидка Позика», то у нас для вас є ще більш вигідна пропозиція за процентною ставкою на строк 30 днів, ніж в пропозиції «Швидка Позика під 0%» і «Свої люди 5».

«Свої люди 7» – послуга, яка дає переваги дисциплінованим клієнтам, які сплатили не менше 4-х попередніх позик вчасно.

Ваші вигоди з пропозицією «Свої люди 7»

Ця програма ще більш вигідна, вона дає:

Всі ці переваги дозволять Вам найкращим чином вирішити фінансову проблему. Сума в 7000грн дасть Вам можливість не тільки дочекатися зарплати, але й придбати дорогу техніку, закінчити ремонт або оплатити святкування ювілею, не обмежуючи себе в засобах.

Обов’язково скажіть менеджеру, що Ви зверталися в компанію вже 4 рази, і сума, яку Вам потрібно буде виплатити по закінченню строку кредитування, суттєво зменшиться.

Ми цінуємо наших постійних клієнтів!

Для наших постійних клієнтів існує маса бонусів, за допомогою яких компанія висловлює свою вдячність за довіру.

Ви можете замовити послугу «Свої люди 7» по телефону або на сайті, і в максимально короткий термін отримати гроші. Оформіть позику не виходячи з дому чи офісу, щоб заощадити час і отримаєте суму від 500 до 7000 гривень на особисті фінансові потреби.

Як отримати позику «Свої люди 7»?

Для отримання кредиту в компанії «Швидка Позика» Вам необхідно надати тільки 2 документа – паспорт та ідентифікаційний код. Навіть не дивлячись на те, що сума суттєва, ми не вимагаємо у Вас довідку про доходи. Гарантією для нас є Ваша позитивна історія позик в нашій компанії.

Наша фінансова підтримка – основа Вашого спокою!

Взяти он-лайн