0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Свої люди 5

Ви вже користувались послугами нашої компанії?

«Свої люди 5» – для тих, хто нам довіряє:

Ви вже не перший раз користуєтеся послугами компанії «Швидка Позика»? В такому випадку ми хочемо Вам запропонувати щось більш вигідне. Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо позику «Свої люди 5». Якщо Вам терміново знадобилися гроші, ми готові їх Вам дати на максимально вигідних умовах.

Хто може скористатися послугою «Свої люди 5»?

  1. Позика надається тим клієнтам, які вже не вперше звертаються в компанію «Швидка Позика» за кредитом.
  2. При виплаті попередньої позики не було прострочень, гроші були повернуті в повному обсязі, відсотки своєчасно виплачені.

Які особливості цього виду позики?

  1. Сума. Вам надаються кошти від 500 до 5000 гривень.
  2. Строк. Кредит видається на термін від 3-х до 14-и днів, з можливістю його продовження до 30 днів (з додатковими відсотками).
  3. Відсотки. Процентна ставка по кредиту менше, ніж у послуги «Швидка Позика».

Як оформити позику «Свої люди 5»?

Процедура оформлення позики стандартна:

Які переваги послуги «Свої люди 5» для постійних клієнтів?

Якщо Ви не порушували умов договору попередньої позики, Ви гарантовано отримуєте гроші і можете швидко вирішити свої фінансові проблеми.

Гроші надаються в максимально короткий термін. Часом дорога кожна хвилина часу, тому ми оформляємо позику без бюрократичної тяганини.

Вам не потрібно отримувати довідку про доходи та шукати поручителів.

Якщо Вам потрібні гроші – звертайтеся в компанію «Швидка Позика». Для «своїх людей» у нас діють різні вигідні пропозиції. Наші відділення знаходяться в багатьох містах України. Мережа компанії розширюється з кожним днем. Ми намагаємося бути ближче до своїх клієнтів. Зверніться до наших менеджерів і дізнайтеся, які ще акції проходять для постійних клієнтів.

«Швидка Позика» – запорука Вашого фінансового благополуччя!

Взяти он-лайн