0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Швидкий займ під 0%

Беріть від 500 до 1500 грн на 3 дні абсолютно безкоштовно

Унікальна можливість безпроцентної позики «Швидка Позика під 0%»!

Компанія «Швидка Позика» надає Вам можливість отримати до 5000 гривень на 3 дні без оплати відсотків.

Позика надається тим клієнтам, які вперше звернулися до фінансової компанії «Швидка Позика» і тільки у відділеннях компанії.

Вам терміново потрібні гроші на ремонт або навчання?

Чекаєте зарплату, а Вам необхідно погасити борг?

Ви запрошені на свято, але у Вас сьогодні немає достатньої суми на подарунок?

Наша компанія йде назустріч своїм клієнтам. Ми готові Вам допомогти. Оформляйте позику на 3 дні, і ви можете повернути без відсотків ту суму, яку брали.

Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте гроші і зможете оплатити все те, що запланували, при цьому не витративши зайвих грошей на оплату відсотків.

«Швидка Позика під 0%» – чесний 0

Компанія «Швидка Позика» не бере страховку і не вводить прихованих штрафів. За умови виконання договору позики, Ви заплатите 0% за користування грошовими коштами.

Крім того, при необхідності ми можемо продовжити кредит до 14 або навіть 30 днів (але вже за умови оплати відсотків).

Які документи потрібні для оформлення позики?

Наша компанія працює на законних підставах, ми довіряємо своїм клієнтам і тому не вимагаємо довідки про зарплату і не затягуємо з видачою кредиту. Навіть 5000 гривень ми видаємо не пізніше, ніж через 15 хвилин від подачі заявки у відділенні.

У вас є ще одна унікальна можливість – заповнити заявку онлайн на сайті компанії або зробити її по телефону. Наші менеджери зв’яжуться з Вами і проконсультують по питанням отримання позики.