0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Про компанію

ТОВ «Фінком Кредит», ТМ «Швидка Позика» – це фінансова компанія, яка надає споживчі кредити.

Ми постійно розширюємося. Відділення компанії знаходяться в 40 містах України. Крім того є можливість оформлення кредиту онлайн в особистому кабінеті і отримання коштів на банківську карту без відвідування відділень, а потім клієнт (споживач) отримує послуги он-лайн кредитування, що є доступним і зручними способом для обслуговування клієнтів (споживачів), в тому числі клієнтів (споживачів) з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Наші принципи: швидко, чесно, просто

Швидко

  1. Отримати гроші можна протягом 15 хвилин.
  2. Документи, які необхідні для того, щоб оформити позику за основними програмами – тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  3. Заявку на отримання позики можна скласти як у відділенні, так і по телефону.
  4. У нас є спеціальна пропозиція – оформлення позики онлайн.
  5. В особистому кабінеті завжди можна дізнатися залишок за договором позики та сплатити кредит.

Чесно

Ми працюємо відкрито. На сайті фінансової компанії «Швидка Позика» завжди Ви можете ознайомитися з юридичними документами та фінансовою звітністю, а також з умовами розрахунку кредиту, його погашення і з особливостями повернення прострочених позик.

У банках низький відсоток користування кредитом не завжди є показником того, скільки Ви заплатите в результаті за його використання. У нашій компанії підсумкову суму споживчого кредиту Ви можете самостійно розрахувати за допомогою калькулятора на сайті.

Калькулятор дозволяє Вам швидко в цифрах простежити залежність між сумою позики, термінами погашення та сумою погашення. Лише встановіть курсор на бажану суму позики, виберіть кількість днів і дізнаєтеся чітку цифру того, скільки потрібно повернути. Звертаємо увагу, що Ви будете повертати саме стільки грошей, без прихованих відсотків та страховок.

Особистий кабінет дозволяє відстежувати стан цілодобово, тому додає прозорості всіх фінансових операцій виключаючи можливість змін без участі клієнта.

 Просто

 Умови надання позики максимально прості. Будь-який наш клієнт, зможе розібратися в особливостях кожної з програм позики. У договорах, які укладає позичальник з фінансовою компанією «Швидка Позика», немає зайвої інформації, тільки та, яка необхідна для дотримання законності умов договору. Крім того, ми не ускладнюємо процес отримання позики підписанням різноманітних зобов’язань, розписок, доручень, тільки договір.

Отримати он-лайн кредит може будь-хто, у кого є електронна адреса, мобільний телефон і найпростіші навички користування інтрернет. Всі форми які необхідно заповнити клієнту – максимально прості в розумінні.

Компанія «Швидка Позика» – дозвольте собі не мати потребу в грошах!

Взять он-лайн