0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Питання та відповіді

Так, можете, але за умови, що вам на момент оформлення позики вже виповнилося 21 рік.

Ні, наша компанія працює тільки з грошовими коштами.

Для надання позики ми не вимагаємо довідки з місця роботи. Ви надаєте тільки паспорт та ідентифікаційний код.

Так, якщо у Вас є паспорт громадянина України та довідка тимчасової реєстрації в тому місті, в якому знаходиться наше відділення.

На жаль ні. Правила нашої компанії обмежують вік позичальника до 70 років.

Ні. За умовами надання коштів, позичальник повинен бути присутнім при укладанні договору особисто. Можемо запропонувати Вам скористатися іншою програмою і оформити позику на своє ім’я.

У нас діє кілька програм надання грошових коштів, в кожній з яких різний відсоток.

Так можна. У нас немає штрафів за дострокове погашення кредиту. Ви сплачуєте відсотки тільки за той період, за який користувалися грошовими коштами.

Ні. Для отримання позики потрібен тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Ні. Другу позику можна оформити тільки після повного погашення першої.

Так, якщо у вас є діюча банківська карта, то місце проживання не впливає на рішення про надання кредиту. Отримання/погашення позики он-лайн дозволяє не стримувати себе у можливостях користування кредитними коштами.

Рішення про надання кредитних коштів приймається індивідуально для кожного клієнта, виходячи з співбесіди, проведенного з ним працвником компанії і з’ясування причин невиплати кредитів у інших банках.

Поручителі є для компанії гарантією повернення коштів і можливістю підтвердження платоспроможності клієнта.

Ні. Для отримання позики он-лайн ви надаєте тільки скан-копії паспорту і ідентифікаційного коду. Обов’язковим для отримання такого кредиту є наявність діючої банківської карти.

Додаткову карту відкривати не потрібно. Нарахування відбувається на діючу карту будь-якого банку.

Вимоги до віку клієнта стандартні: від 18 до 70 років.

Для відновлення пароля натисніть «Відновити пароль», вкажіть код з смс, придумайте новий пароль.

Якщо СМС не прийшло протягом 5 хвилин, необхідно оновити сторінку і повторно запросити код. У разі повторної проблеми, зверніться на гарячу лінію 0800755777 (дзвінки безкоштовні).

Рішення по заявці приймається протягом 15 хвилин.

Про результат рішення Ви будете проінформовані смс повідомленням, а так само Ви можете подивитися, в особистому кабінеті, у вкладці «Мої кредити».

При прийнятті рішення про видачу кредиту, перевіряється інформація яка була вказана у Вашій анкеті. Вкрай важливо, для отримання позитивного рішення про видачу кредиту, вказувати повну і достовірну інформацію в анкеті.

Компанія залишає за собою право не оголошувати причину відмови по позиці. Повторну заявку Ви можете подати через 14 днів.