0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Пенсійний займ

Спеціальна пропозиція для пенсіонерів!

Пенсіонерам мінімальний відсоток!

«Пенсійна позика» – спеціальна пропозиція для незахищеної категорії громадян – пенсіонерів. Така позика має найбільш низький відсоток. Компанія «Швидка Позика» розуміє проблеми людей похилого віку, і, не дивлячись на те, що більшість банків і фінансових компаній зовсім відмовляються їх кредитувати, дає позику під найнижчий відсоток.

Ми знаємо, що люди пенсійного віку мають потребу в грошах, оскільки:

Виявляючи належну повагу до клієнтів, які прожили довге і складне життя, і в нинішній ситуації виявилися без належної фінансової підтримки, ми знизили до мінімуму відсоток за користування послугою «Пенсійна позика».

Які умови надання грошових коштів?

  1. Вік. Позичальник не повинен бути старше 70 років.
  2. Сума позики. Сума тіла кредиту становить від 500 до 1500 гривень.
  3. Термін надання позики. Грошові кошти надаються в користування в термін від 3 до 14 днів.
  4. Документи. Паспорт, ідентифікаційний код і пенсійне посвідчення.
  5. Термін оформлення документів 15 хвилин.

Ми максимально врахували ті вимоги, які пред’являють люди старшого віку організаціям: недорого, швидко, зрозуміло і без зайвих документів. Пільгові умови надаються з урахуванням обмежених фінансових можливостей клієнтів і діють на постійній основі.

Як отримати «Пенсійну позику»?

«Пенсійна позика» від компанії «Швидка Позика» допоможе в найкоротші терміни вирішити життєво важливі проблеми наших клієнтів. Для цього пенсіонерам достатньо звернутися в будь-яке відділення нашої компанії або зробити заявку по телефону.

З метою виключення можливості шахрайства, гроші позичальникові не передаються через третіх осіб, а видаються особисто. Менеджер уважно вивчає документи та ідентифікує їх власника. Тому нашим клієнтам не варто побоюватися, що зловмисники заволодіють їх грошима.

Компанія «Швидка Позика» дає гроші в борг пенсіонерам під мінімальний відсоток.

Взяти он-лайн