0800 755 777

дзвінки безкоштовні

28.01.2017

Новий рік - нові можливості!


У компанії «Швидка Позика» стартувала нова послуга. Тепер у нас Ви можете зробити внесок «Стабільний дохід» і отримати від нього прибуток. Така програма створена для тих, кого не задовольняють низькі депозитні ставки українських банків і їх нестійке становище на фінансовому ринку. Наші вкладники отримують до 36% річних при мінімальних ризиках.

Компанія «Швидка Позика» стає ближчим до своїх клієнтів, прислухається до побажань і розвивається. Стабільність, якої досягла компанія за минулий рік, дозволила їй впевнено розширити горизонти можливостей. Те, що ми дозволили собі виплачувати відсотки за вкладами, говорить про стабілізацію наших активів. І не дивно, адже тільки за 2016 рік ми відкрили більше 20 нових відділень у різних регіонах України. Нам довіряють – наша клієнтська мережа значно розширилася. Своїм позичальникам ми можемо видавати великі суми позики для зміцнення їх фінансової стабільності.

Для того щоб стати нашим вкладником, необхідно звернутися в будь-яке відділення компанії. Внесок відкривається від 1000 гривень. Подробиці Ви можете дізнатися на нашому сайті на відповідній вкладці або зателефонувавши по телефону нашого менеджера.