0800 755 777

дзвінки безкоштовні

Партнерська програма

Франшиза від фінансової компанії «Швидка Позика»

Компанія «Швидка Позика» надає можливість франчайзингу для підприємців, зацікавлених у розвитку власного бізнесу. Ми пропонуємо Вам створити відділення в своєму регіоні і працювати з власною командою співробітників, за зручним для Вас графіком по вже готовому та апробованому бізнес-плану.

Що надає компанія «Швидка Позика» при купівлі франшизи:

 1. Можливість заробити на імені бренду. Компанія «Швидка Позика» вже зарекомендувала себе як серйозна фінансова організація, яка працює на законних підставах і надає споживчі кредити населенню. Компанія вже має широку мережу відділень по Україні, кожне з яких працює з постійними клієнтами.
 2. Допомогу в пошуку приміщення в Вашому місті і оформленні на нього оренди.
 3. Програмне забезпечення та навчання Ваших співробітників, як з ним працювати. У разі непередбачених збоїв фахівці материнської компанії допоможуть Вам з відновленням програм і швидким відновленням роботи відділення.
 4. Навчання співробітників Вашого філії роботі з клієнтами. Материнська компанія допоможе запобігти ризикам в оформленні договорів з клієнтами, а тренінги і консультації допоможуть постійно підвищувати кваліфікацію персоналу і адаптуватися під зміни фінансового законодавства.
 5. Маркетингову підтримку. Франчайзер забезпечить рекламу Вашого відділення, професійні тренінги для персоналу. А також ми надаємо допомогу в розробці маркетингової стратегії, впровадженні управлінської та звітної документації, матеріали і методику для якісного ведення діалогу з клієнтом.
 6. Забезпечення потоку клієнтів через офіційний сайт spozyka.com.ua, оскільки відразу після відкриття Вашого відділення, воно буде позначено на карті мережі компанії. Клієнт, який зайшов на сайт через контекстну рекламу або пошук в інтернеті, буде автоматично направлений на Ваше відділення.
 7. А головне, ми даємо Вам можливість самостійно заробляти за відпрацьованою бізнес-схемою.

У чому переваги?

Франчайзі здійснює разовий паушальний внесок, яким забезпечує собі придбання таких переваг:

 1. Можливість діяти безпосередньо під ім’ям компанії «Швидка Позика».
 2. Експлуатацію розробленої бізнес-моделі фінансової компанії.
 3. Варіанти сервісу компанії франчайзера, бланки договорів, складені з урахуванням всіх юридичних нюансів.
 4. Програмне забезпечення, яке пройшло перевірку в роботі інших відділень.
 5. Можливість використання корпоративної символіки.

Крім того, франчайзі надається можливість вкладення власних коштів в актив фінансової компанії для більш швидкого нарощування власної клієнтської бази та збільшення сум кредиту своїм позичальникам.

Частка роялті така, що дозволяє нарощувати обороти бізнесу і не працювати в збиток.

Якщо у Вас вже є власний бізнес у фінансовій сфері при покупці франшизи, компанія «Швидка Позика» допоможе здійснити її ребрендинг.

Для того щоб відкрити свій бізнес по франшизі, достатньо зателефонувати співробітнику фінансової компанії «Швидка Позика» по телефону 0800 755 777. Він розкаже всю необхідну інформацію: суму паушального внеску в залежності від стартових умов бізнесу, суму роялті, пакет необхідних документів, відповість на всі питання.

Почніть заробляти вже сьогодні з франшизою «Швидка Позика»!